نوار کنج آلومینیوم کد 400 توپراک

نوار کنج های آلومینیوم توپراک به صورت شاخه هایی با 2.5 متر طول و سایز 12 میل میباشند که تمامی رنگ ها انادایز میباشد. نوارهای کنج کاشی دارای شکل و مقطع متفاوتی هستند که از نمونه های رایج و پرفروش آن نود درجه را می توان نام برد. نوار هایی که دارای مقطع نود درجه هستند به حالت نبش نود درجه ساخته می شوند.

[smartslider3 slider=”4″]

رنگ بندی نوار کنج های آلومینیوم توپراک

طلایی مات آنادایز – نقره مات آنادایز – شامپاینی مات آنادایز
فرآیند رنگ آمیزی: ایجاد پوشش اکسیدی توسط جریان برق بر روی سطح آلومینیوم در حمام اسید سولفوریک ریخته و با استفاده از جریان (تفنگ پاشش) در ادامه فرآیند رنگ آمیزی، این پودر میکرونیزه شده را درون. الکتریسیته، پودر را باردار میکنند پودر باردار شده با کمک فشار هوا بر روی سطح پاشیده میشود رنگ دارای پوشش استاندارد و یکنواخت درسطح و لبه ها شود.

2 Navarkonj
نوار کنج آلومینیوم T400 4

قیمت نوار کنج آلومینیوم

علاوه بر این که گفته شد انواع مختلف نوار کنج سرامیک و کاشی میتواند در قیمت محصول تاثیر بگذارد یکی دیگر از مهمترین مواردی که در قیمت فروش این محصول تاثیر دارد، کیفیت آن است به طوری که باید بدانید در حال حاضر شرکت های متعددی اقدام به تولید و ارائه این نوارها نمودند که کیفیت محصولات تولید شده در آنها تفاوت هایی با هم دارند. نوع رنگ نوع جنس آلومینیوم ضخامت محصول و وزن محصول بستگی دارد اما در اینجا شما می توانید از طریق شرکت توپراک بهترین نوار کنج کاشی را با هر جنس و مدلی که بخواهید با قیمت مناسب تهیه کنید. توجه داشته باشید بهره گیری از نیروهای متخصص و دستگاههای کام ا لا مدرن در این شرکت منجر به تولید محصولاتی با کیفیت بالا شده است.

Niu Yuan Ceramic Tile Corner Trim Aluminum Corner Tile Trim for Edge Protection
نوار کنج آلومینیوم T400 5

چگونگی نصب نوار کنج آلومینیوم در کاشیکاری

همانگونه که گفته شد نوار کنج شبیه به یک نبشی است که در میان کاشی و زیر کاشیهای کناری قرار میگیرد و در میان دو کاشی فیکس میشود. این نوارها پس از خشک شدن کاشی و سرامیک بخشی از کاشی و سرامیک نصب شده هستند و به راحتی قابل جدا شدن نیستند مگر اینکه کاشی و سرامیک اطراف آن را تخریب نمایید.

3 Navarkonj
نوار کنج آلومینیوم T400 6

لطفا به این نکته توجه داشته باشین

کاشی کار ها موقع نصب باید دقت کنند که به هیچ وجه ممکن کاشی داخل نوارکنج نمی رود بلکه کاشی درست در لبه کار قرار میگیرد. متاسفانه بعضی از کاشی کارها به علت نداشتن تجربه کافی کاشی و سرامیک را از پشت صیقل میدهندو به زور کاشی رو داخل نوارکنج قرار میدهند که کاملا اشتباه وغیراستاندارد میباشد و در ضمن در هنگام نصب، کاشی کار موظف است دوغاب و یا ماسه و سیمانی که در هنگام کار بر روی سطح نوار کنج آلومینیوم ریخته میشود را سریع پاک کنند به دلیل اینکه آلومینیوم با سیمان حالت خورندگی دارد اگر روی مقاطع الومینیوم حتی به مقدار کوچک دوغاب سیمان بماند رنگ نوارکنج را عوض میکند. همکاران ما همیشه در همایش ها به این نکته اشاره میکنند حتی 1 ساعت هم نباید املاح روی سطح الومینیوم قرار بگیرد زیرا سریعا تغییر رنگ خواهد داد.

توضیحات فنی

نام محصولنوار کنج آلومینیوم توپراک
کدT400
اندازهmm 13
طول2.5 m
رنگنقره ای، طلایی، شامپاینی
نوع رنگ Anodize
بسته بندی24 pack