گروه صنعتی توپراک با بیش از دو دهه تجربه در زمینه تولید انواع نوارکنج ، تسمه دکوراتیو، نبشی و دیگر محصولات نوین ساختمانی ، به عنوان یکی از پیشتاز های این صنعت به شمار می‌رود. از آغاز فعالیت خود به توسعه و ارائه محصولات با کیفیت بالا و طرح های مدرن اختصاص دادیم . در طول این سال‌ها، به طور پیوسته به دانش و آگاهی خود افزوده‌ایم تا با توجه به تجارب گرانبهایی که کسب کرده‌ایم، همواره در زمینه‌ی نوآوری و پیشرفت حرکت کنیم.

همچنین تجربیات گران‌بها را در طول این دوران در زمینه‌های متعددی مانند تولید :پروفیل های تخصصی ، باکس استیل دکوراتیو ، تسمه استیل دکوراتیو ، نوار (فیتیله) یو استیل ، گلدان استیل ، نوار کنج آلومینیوم ، نوار کنج استیل ، نوار کنج روکار نبشی .. به کار گرفته ایم .

ما در گروه صنعتی توپراک ، کارخانه ای به وسعت ۱۰۰۰۰ مترمربع داریم که با بهره‌گیری از تجهیزات و فناوری پیشرفته جهانی در تولید محصولاتمان فعالیت می‌کند . این فعالیت‌ها با همکاری تیمی از کارشناسان متخصص و مجرب صورت می‌گیرد.

He95b957c8113467ea16d03c69cbb1834K 600x337 1 1

ماموریت توپراک

ماموریت ما در توپراک این است که مشتریانمان را در ایجاد یک محیط مدرن و لوکس یاری کنیم . همچنین ما با تولید محصولات با کیفیت و متنوع و همچنین ارائه راهکارهای سفارشی جهت فروش بیشتر نمایندگان خود اختصاص داده ایم .

اهداف توپراک

هدف ما امروز در بزرگترین مرکز تولید انواع نوار کنج و مصالح ساختمانی نوین در ایران دسترسی آسان به تنوع بی‌نظیری از محصولات ما از طریق فروش حضوری توسط نمایندگان ما در سراسر ایران ، و همچنین فروش از طریق سایت و صفحات مجازی ما است .

محصولات گروه صنعتی توپراک شامل چه مواردی است ؟

چرا توپراک ؟

کیفیت بی نظیر انواع مقاطع استیل و آلومینیوم

ما از بهترین مواد اولیه و تکنولوژی‌های پیشرفته برای تولید مقاطع استیل و آلومینیوم با کیفیت بالا استفاده می‌کنیم. همچنین، تیم کنترل کیفیت ما از ابتدا تا انتها روی کلیه مراحل تولید نظارت دارد.

تنوع

محصولات ما دارای بیشترین رنگ بندی و سایز در میان رقبای خود است . همچنین امکان تولید سفارشی بر اساس نیاز مشتری نیز وجود دارد .

تجهیزات مدرن و به روز

این مجموعه با در اختیار داشتن 2 خط تولید مقاطع استیل، 3 خط تولید پروفیل آلومینیوم ، 2 خط پاشش رنگ و کادر متخصص و مجرب خود قادر به تولید انواع آلیاژ های بیلت آلومینیوم ، تولید انواع مقاطع پروفیل آلومینیوم و استیل به صورت رنگ شده درانواع مختلف رنگ می باشد .

شرکت در نمایشگاه صنعت ساختمان و کاشی سرامیک

ما هرساله با شرکت در نمایشگاه های بین المللی کاشی سرامیک و صنعت ساختمان در ایران ، ترکیه و عراق سعی در حضور موثر جهت دیده شدن و ارتباط بیشتر با مشتریان خود داریم .

نمایشگاه صنعت ساختمان

غرفه‌ی توپراک در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان : تابستان 1402