مقاطع استیل به صورت شاخه های 2/44 و آلومینیوم 2/50 میباشد .

خیر فروش فقط به صورت شاخه ای می‌باشد و برش انجام نمی‌شود .

خیر ، توپراک کارخانه تولیدکننده است و ارتباطی با نصب و اجرا ندارد .

جنس مقاطع استیل وارداتی 304 نگیر می‌باشد و در برابر رطوبت و مواد شوینده تغییر رنگ ندارد ، و مقاطع آلومینیوم آنادایز شده می‌باشد و رنگ ثابت است .

(نکته) ! تنها چیزی که باعث تغییررنگ آلومینیوم ها می‌شود سیمان یادوغاب می‌باشد ،حتما بعد از اتمام کار با یک پد نم دار روی سطح آلومینیوم ها را پاک کنید ، سیمان یا دوغاب خاصیت خورندگی داردو باعث تغییر رنگ می‌شود .

خیر ، استیل ها طی فرآیند pvd رنگ شده و رنگشون ثابت است .

تسمه های استیل با طول 2/44 و از عرض یک سانت شروع می‌شود به بالا ، و در عرض دلخواه شما به صورت سفارشی تولید می‌شود (در تعداد و حجم بالا)

ورقه های استیل دارای ضخامت های مختلف هست و در ضخامت های مختلف تولید می‌شود.

فیتیله های استیل به صورت شاخه ای با طول 2/44 و از عرض 1 سانت شروع می‌شود به بالا  و در سایز های دلخواه شما قابل تولید می‌باشد .

همانطور که گفته شد که فقط تولید کننده هستیم ،اما اطلاعاتی درباره نصب و اجرا در هایلایت پیج اینستاگرام و مقاله های سایت قرار دادیم .

بله ارسال به تمامی نقاط ایران داریم ، تحویل 2الی 3 روز کاری می‌باشد .

ارسال به تهران و کرج طی همان روز با اسنپ می‌باشد .

مقاطع استیل با رنگبندی ؛ طلایی ، نقره ای ، دودی و مسی به صورت مات و براق و مقاطع آلومینیوم؛

با رنگ های ؛ طلایی ، نقره ای و شامپاینی تولید می‌شوند .

اطمینان حاصل کنید که راننده تحویل آن را به عنوان آسیب دیده علامت گذاری کرده است، گام بعدی ارسال ایمیل پشتیبانی با تصاویر واضح است (تصاویر بیشتر بهتر است)

از آنجایی که انسان‌ها در فرآیند انتخاب نقش دارند، اشتباهاتی رخ می‌دهد، لطفاً از برچسب‌های روی برش واقعی عکس بگیرید و آنها را برای پشتیبانی ایمیل کنید

متأسفانه نمی‌توانیم مجموعه‌ها را ترتیب دهیم، زیرا قراردادی که با پیک بسته‌ایم بر اساس دریافت از آدرس تجاری ما است

تمام سفارش‌هایی که قبل از قطع شدن کالا ثبت شده‌اند، در همان روز و در یک روز کاری بعدی ارسال می‌شوند. ما توصیه می کنیم 1-2 روز باشد زیرا کنترل زمان تحویل پیک را نداریم. برای کدهای پستی راه دور ممکن است این کار بیشتر طول بکشد

استیل های معمولا با تیغه استیل بر نصاب برش میدهد و یا با قیچی کناف

پیگیری سفارش

مدت زمان تحویل

پشتیبانی

ضمانت محصول